HANİ HAKSIZLIK KARŞISINDA SUSAN DİLSİZ ŞEYTANDI.

HANİ HAKSIZLIK KARŞISINDA SUSAN DİLSİZ ŞEYTANDI.

Hani Haksızlık karşısında susan dilsiz şeytandı. İş bu hadiselerin hazin müessiri müsebbibi ile yitirilen, yara alan ve gayretullaha dokunan şey Müslümanlığın onuru, izzetidir. Muhammedî Vizyondan koparılan ise; El-Emin olan Sevgili Peygamberimizin tesis ettiği Güvenilirlik ve Doğruluk Ölçüsüdür. Ahh ki ne Ahh.

Yok mu zedenelen şerefli mirası yerden kaldırmak adına kısıkta olsa sesini çıkartacak esaslı iman sahibi bir savcı ? İnanıyorum ki Hakkı üstün tutmak adına çıkan her fısıltı, Hak yolunda numayişe dönüşür. Nerede her daim Yüce İslamdan, İki Cihan Saadeti Resül-ü Kibriya Efendimizin Muazzez hatalarından dem vuran muvahhit gazeteci abilerimiz, hocalarımız ?

“Haksızlığın karşısında susan dilsiz şeytan gibidir”

Vefat ettiği 27 Şubat sabahına kadar, yaşlılığına rağmen Aziz Milletimize vefaen doğruları haykıran, son nefesine kadar cihad farizasını icra eden ve kirli oyunların büyük resimlerini anlatan Prof.Dr.Necmeddin Erbakan Hocamı ( Cenab-ı Yezdan rahmet eylesin) O gün;

– “neyin peşindesin,konuşma artık,köşene çekil!” diye eleştirenlere, bugün;

Meğer neden konuşuyormuş demek istiyorum. Acz içinde puslu tezgahların çark dişlileri arasına giren ve girmek üzere olan bütün herkesi Allah cc Rızası için, bir baba şeftali ile uyaran Muhterem bir Vatan, Millet Aşığını hatırlatmak istiyorum.

Elhamdülillah ki, üzerinden yıllar geçtikten sonra Milli Görüş;

Kürre-i arzda bütün insanlar tarafından dualarla yâd edilmiş ve sinesinde böyle iğrenç ve korkunç iddialara matuf olmamıştır.

Yeniden Refah Vesilesi ile Kutlu Muştumuz;

Adil Düzen Prensibi, anti-kapitalist, anti-emperyalist Umdeleri ile , Aziz Halkımızın kalbinde, Umut olmaya devam edecektir…

#sedatpeker7 #UgurMumcu #yenidenrefah

Barış YAVUZ

Leave a Comment

Your email address will not be published.