Gözlerinizin aydınlığı olan evlatlarınız çok kıymetlidir. Her ebeveynin evlatları ile görünmez, tarif edilemez boyutta güçlü bağları vardır.

Çocuklarına en iyi imkan ve yarınları sunabilmek adına bugünlerinde her şeylerini feda eden kimsedir ; Anne-Baba.

Erkek evlatları yaşları geldiğinde sünnet ettirmek  Hz.İbrahim ile başlayan ve bütün peygamberlerin ümmetlerine tatbik ettirdikleri mütevatir bir uygulamadır.

Günümüzde Sünnet uygulamasının dini yönü ile tarihsel bakışı ile alakalı yetkili kişilerin ifadeleri, Erkek çocukların sünnet edilmesi nereden geliyor? Konu ile alakalı Prof.Dr. Mehmet Okuyan’ın ifadeleri aşağıdaki linkte paylaşılmıştır.

Çocuğunuza ömürde bir defa yapacağınız Sünnet Organizasyonunuz elbette pek kıymetlidir sizler için.

Salon Sünnet Düğünü, Kır Sünnet Düğünü, Mahalle Sünnet Düğünü, Sokak Sünnet Düğünü hangisini tercih ediyorsanız aradığınız bütün hizmet kalemlerini tek elden aracısız ve komisyonsuz en uygun fiyata ve en kaliteli sunum ile Tunahan Organizasyon farkıyla  bizden temin edebilirsiniz …

İhtiyacınız olan ;
Yemek Hizmeti, Mehter Takımı, Ses sistemi Kiralama, Sahne Kurulumu, Hacivat-Karagöz, Palyaço , sihirbaz, illüzyon, Balon Süslemesi , Popcorn, pamuk şeker, Osmanlı macunu, Semazen ekibi, İlahi grubu, fasıl grubu, sünnet fotoğrafçısı, video kameraman, Tiffaniy Masa Sandalye Kiralama Plastik Masa Sandalye Kiralama, Masa Sandalye Süsleme Hizmeti, Yeniçeri Grubu, Sunucu,Kuran ve Sohbet hocası vb.

Aradığınız her hizmeti sizlere tek elden ve en uygun fiyat seçenekleri ile  % 100 müşteri memnuniyet garantisi ile sunuyoruz …

Konu ile alakalı bilgi edinmek , fiyat teklifi almak için bizim hemen bizim ile iletişime geçiniz …

Barış YAVUZ
0 551 420 41 97

resimler

DÜĞÜN

paketler

SİZİN İÇİN EN UYGUN OLAN BİRBİRİNDEN GÜZEL PAKETLERİMİZİ İNCELEYİNİZ

hemen teklif

Biz Sizi Arayalım